דף הבית » קבוצת נת"מ
קבוצת נת"מ

קבוצת נת”מ מספקת שירותי נדל"ן מקיפים לענף הנדל"ן העסקי בארץ ובחו"ל.
הקבוצה מובילה את שוק הנדל"ן העסקי בישראל מזה 30 שנה, ומביאה ללקוחותיה ערך מוסף ייחודי של ניסיון, ידע ומקצוענות ללא פשרות.
ראשי התיבות נת"מ הם נכסים לתעשייה ומסחר.

קבוצת נת"מ נכסים נוסדה בשנת 1985 והיא כיום אחת מן הקבוצות המובילות בישראל בשוק הנדל"ן העסקי. צוות הקבוצה כולל כיום כ-70 אנשי מקצוע מיומנים מתחומים שונים בענף הנדל"ן העסקי, המספקים ללקוחות הקבוצה שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, ממשרדי ההנהלה בתל אביב ומסניפי החברה בירושלים, חיפה ובאר שבע לכל מקום בישראל.

במסגרת הקבוצה פועלות שתי חברות:

נת"מ ניהול נכסים מספקת שירותי ניהול ואחזקה לכ-800,000 מ"ר מבני משרדים, תעשייה, מסחר ומגורי יוקרה בפריסה ארצית.

נת"מ שירותי נדל"ן מספקת מגוון שירותים לרוכשים ושוכרים של נכסים בתחומים הבאים: תיווך, ייעוץ וליווי לקוחות, שרותי מחקר, שיווק נכסים עבור יזמים והשקעות בנכסים מניבים.

אנו מתחייביים לספק את המומחיות,הידע והניסיון הרב ללקוחותיה המקומיים, האזוריים והבינ"ל.

הבנת השוק
אבן הפינה של חברת נת"מ שרותי נדל"ן היא ההיכרות העמוקה בת 27 השנים עם סביבת שוק הנדל"ן העסקי בישראל על כל מרכיביו.

אנו מכירים היטב את השוק, את בעלי הנכסים, את משרדי הממשלה, את הדיירים ואת היועצים. ידע זה מאפשר לנו לסייע ללקוחותינו להשכיר,לשכור,לרכוש,לממש או לממן את כל סוגי הנכסים במהירות וביעילות.

אנו מספקים ללקוחותינו את מחקרי השוק הטובים והמעודכנים ביותר וגישה לנוהלי העבודה המיטביים של הענף, כדי לבחור את הפתרונות הטובים ביותר עבורם.

שירותי תיווך
נת"מ מספקת שירותי תיווך מקצועיים ללקוחות בענפי התעשיה, משרדים להשכרה, המסחר והמגרשים. הצלחתה של נת"מ שרותי נדל"ן מבוססת על צוות מתווכים מנוסים בעלי השכלה רחבה וידע מקיף בתחום הנדל"ן, השותפים להצלחת החברה במשך השנים.
החברה נמצאת במגע מתמיד עם כל קשת החברות במשק הישראלי ומרכזת מידע עדכני וייחודי על השוק בכל רגע נתון, המאפשר לה למצוא ללקוח את הנכס המתאים לו.

שירותי ייעוץ וניהול עסקאות
המקצוענים של נת"מ שרותי נדל"ן משמשים כיועצי נדל"ן לחברות, ומטפלים בכל ענייני הנדל"ן של החברה, אם בתכנון אסטרטגי, התארגנות מחדש בנכס קיים, או בחיפוש אתר חדש והעברת החברה למשכן חדש. במסגרת שירותי הייעוץ, אנשי נת"מ שרותי נדל"ן מצרפים לפרויקט על פי הצורך מומחים נוספים בתחומי האדריכלות, ההנדסה והפיננסים.
צוות הייעוץ של נת"מ שרותי נדל"ן פועל למעשה כאגף הנדל"ן של הלקוח, בכל הנוגע למדיניות הנדל"ן של החברה וליישומה.

יועצי נת"מ שרותי נדל"ן מייצגים את אינטרס הלקוח ומלווים אותו דרך כל שלבי העסקה – מאפיון הצרכים, איתור נכסים, ניתוח חלופות ובחירת המתאימה מביניהם, ניהול מו"מ, חתימת החוזה, התיאום הטכני ועד לקבלת הנכס.

שיווק פרויקטים
נת"מ שרותי נדל"ן מלווה יזמים כמשווקת פרוייקטים, משלב תכנון הנכס ועד להוצאת הנכס לשוק, למכירה או להשכרה. בתהליך השיווק באים לידי ביטוי הניסיון הרב שרכשה החברה בתחום, שליטה בכל ענפי המדיה ומערכת קשרים ענפה עם כל השחקנים המובילים. בין לקוחות החברה נמנות חברות מצמרת תחום ההשקעה והבניה בארץ.

השקעות בנדל"ן
אנשי נת"מ שרותי נדל"ן מעורבים בייזום והקמה של פרויקטים והשקעות אטרקטיביות בענפי המשרדים, התעשייה והמסחר. עבודת הייזום כוללת אפיון צרכי המשקיע, איתור ההשקעה, ניתוחי חלופות איכותיים וכמותיים, בדיקת העסקה, הקמת מערכת פיננסית, צירוף משקיעים וניהול הפרויקט.

מחקר ובדיקות כדאיות
מחלקת המחקר של קבוצת נת"מ מבצעת סקרי שוק תקופתיים אשר הפכו זה מכבר לסטנדרט בתחום. סקרים אלה משמשים כלי יעיל ומעשי עבור יזמים ולקוחות ברחבי הארץ, בכדי לקבוע את האסטרטגיה הנדל"נית של החברה, בעת רכישה או השכרת נכסים. כמו כן עורכת החברה מחקרי שוק ובדיקות כלכליות עבור יזמים ומוסדות פיננסים, אשר מהווים כלי עזר בקביעת סוג הפרויקט שכדאי לבנות, עיתוי הבניה והערכת ההכנסות הצפויות.

במשרדי נת"מ מרוכז מאגר מידע ממוחשב מקיף ועדכני על נכסים אקטואליים ונכסים בתכנון. נתוני המידע זמינים ללקוחותינו.

ערכי החברה

שירות אישי ומקצועי
כל לקוח של נת"מ שרותי נדל"ן מלווה על ידי צוות של בעלי מקצוע הנבחרים לפי צורכי הפרויקט. הלקוח מקבל יחס אישי ותשומת לב מירבית, כאשר האינטרס שלו עומד מעל לכל. לנת"מ צוות מומחים מובילים המנוסים בכל תחומי הנדל"ן, ואנו משתמשים בידע שנצבר על ידם לטובת פתרונות ללקוחותינו. בנוסף, נת"מ נהנית מעבודה שוטפת עם המומחים החיצוניים המובילים לשם מתן שירותים הנחוצים לניהול פרויקטים, כגון אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין ויועצים פיננסיים.

אבני הפינה של השרות המקצועי הן שאיפה בלתי פוסקת לשפר, ללמוד ולהשתכלל - בצד אמונה בערכים של התמדה, יציבות ועבודה קשה לטווח ארוך.

תקשורת רצופה עם לקוחותינו מאפשרת להם לעקוב אחר ההתקדמות של כל פרויקט, ולקבל תמונה מלאה ומעודכנת של תיק הנדל"ן שלהם. דיסקרטיות מוחלטת מספקת להם את השקט הנפשי והידיעה שהמידע שלהם בטוח לחלוטין.


יושרה
"טוב שם משמן טוב" (קוהלת פרק ג', פסוק א'). שמנו הולך לפנינו ונישא בפיהם של מאות לקוחות מרוצים. מאז ומעולם שמנו דגש עיקרי על אמינות ואיכות ורק לאחר מכן על עשיית רווח.

אנו חותרים ליושר ולהגינות. אנו בטוחים דיינו כדי לעשות את הדבר הנכון ולעולם איננו מפרים אמון. אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן במישור האישי והן במישור המקצועי.


לקיחת אחריות
נת"מ לוקחת אחריות ועומדת מאחורי לקוחותיה. ללא קשר בזמן או במאמץ הדרוש, לקוח החברה יכול להיות סמוך ובטוח שיימצא פתרון אופטימלי לצרכיו. אנו בנת"מ מבינים את האתגרים שניצבים בפני הלקוח שלנו. אנו דואגים לממשק את השירותים שאנו נותנים עם המבנה הניהולי והפעילות של הלקוח. לאחר שהוסכם על הפתרון האופטימלי, אנו מיישמים אותו בנחישות ומתעדים את התהליך. לבסוף, אנו מנהלים את התוצאה כדי להבטיח שהפתרונות הרצויים והמתוכננים אכן יושגו.

יצירתיות
אנו מחפשים ללא הרף דרכים יצירתיות להציע את פתרונות הנדל"ן היעילים ביותר, כדי לענות על הצרכים העסקיים של הלקוח. היבט מרכזי של יצירתיות הוא החיסכון המשמעותי בעלויות שלעיתים קרובות ניתן להשיג עבור לקוחות, על ידי בחינת תיק הנדל"ן שלהם על בסיס ארצי, אזורי או גלובלי, וזיהוי ההזדמנויות לצמצום עלויות ולהתייעלות.

חברי הצוות של נת"מ שרותי נדל"ן פתוחים לרעיונות חדשים. אנו משתמשים ביכולת ובניסיון הרב-תחומי הקיים בקבוצת נת"מ, לפיתוח פתרונות יצירתיים משותפים.