דף הבית » תרומה לקהילה
תרומה לקהילה


חברתנו מאמינים בנתינה לקהילה, כאחד מן הערכים המנחים אותנו בפעילותנו. החברה פעילה, מייעצת ותורמת במספר עמותות וארגונים ללא מטרות רווח:

 

המכון לקידום החרש הינו עמותה (ע"ר) של אנשי מקצוע שומעים, חרשים וכבדי שמיעה ,שהוקמה בשנת 1993, במטרה ליצור שינוי בחברה ובתפיסותיה כלפי האנשים החרשים וכבדי השמיעה, ולקדם את זכות השוויון של האנשים החרשים וכבדי השמיעה בחברה הישראלית. לשם כך העמותה יוזמת, מפתחת ומיישמת תוכניות חדשניות בתחומי החינוך, התעסוקה והפנאי, לרווחת האנשים החרשים וכבדי השמיעה בארץ.
חזון העמותה הוא חברה שוויונית ומונגשת, שבה יזכו האנשים החרשים וכבדי השמיעה לחיים עצמאיים, יצרניים ותורמים, כאזרחים שווים בחברה הישראלית.
נת"מ מייעצת למכון לקידום החרש בנושאי ניהול ארגוני ופיננסי ובגיוס כספים.
http://www.sela.org.il  

                                                                                                            

עמותת "שותף" מפעילה את אחת מהתכניות האיכותיות בארץ לילדים ומתבגרים עם צרכים מיוחדים. העמותה יצרה מודל שילוב ייחודי של ילדים עם מגוון רחב של לקויות יחד עם ילדים רגילים.

במסגרת העמותה הקימה נת"מ את קרן המלגות ע"ש חוליו שוץ. הקרן מממנת לילדי משפחות נזקקות השתתפות בקייטנת "שותף" באמצעות מלגות נדיבות  לכל ילד. בקייטנה זוכים הילדים לפעילות יצירתיות באווירה טיפולית, ארוחות, הסעות, והדרכה על ידי מיטב אנשי המקצוע.
http://www.campshutaf.org