דף הבית » מדריך נדל"ן » מחירי משרדים להשכרה בפתח תקווה – קריית אריה
מחירי משרדים להשכרה בפתח תקווה – קריית אריה

המאמר נכתב ע"י סוכנת המתמחה באזור פתח תקווה והאזור: איריס צדוק

 

מתחם קרית אריה ממוקם בצפון-מערב של העיר פתח תקווה על שטח של כ- 5,000 דונם ומהווה את אחד מאזורי התעשייה וההייטק המרכזיים בישראל. שוק המשרדים בקרית אריה מאופיין בשילוב של מבני תעשייה (קלה וכבדה) , מבני הייטק וכן בנייני משרדים. 

לחץ למאגר המעודכן של משרדים להשכרה בקריית אריה 

משרדים להשכרה בקרית אריה פ"ת

מחירי שכ"ד בבנייני משרדים בפתח תקווה מתחלקים לשלוש רמות של בניינים, אשר ההבדל המרכזי ביניהם הינו ברמת הגימור של הבניין ושטחיו הציבוריים וברמת השירותים המסופקים לדייריו.

  • בנייני משרדים ברמת Class A בקרית אריה 
    המאופיינים כבניינים מפוארים וייצוגיים אשר שטחי המשרדים הפנימיים שלהם מעוצבים ומפוארים. רמת ההשקעה הממוצעת בגמר של שטחי הפנים כ-1,800-2,500 ₪ למ"ר. טווח המחירים לבנייני משרדים ברמה זו הינו כ- 60-72 ₪ למ"ר .

  • בנייני משרדים ברמת Class B
    הינם בנייני משרדים ברמת גימור סטנדרטית עד טובה , שמאופיינים בשטחי המשרדים הפנימיים בגובה השקעה של כ-1200-1800 ₪ למ"ר. טווח המחירים המבוקשים לבנייני משרדים מסוג זה נע בין 40-50 ₪ למ"ר.

  • בנייני משרדים ברמת Class C
    הינם מבני משרדים להשכרה ברמת גימור סבירה אשר משרים סביבת עבודה נעימה לדייריו שמאופיינים בעיקר כנותני השירותים. טווח המחירים המבוקשים לבנייני משרדים מסוג זה נע בין 25-35 ₪ למ"ר.


נגישות וגישה עבור משרדים בקרית אריה פ"ת

 

הגישה לאיזור התעשייה קרית אריה מאוד נוחה ומהירה הן לכיוון כביש 4 ל(כיוון צפון/דרום) ,והן לדרך ז'בוטינסקי (פועל יוצא לתחבורה ציבורית רבה).

לבאים מת"א ומכיוון דרום ירידה לקריית אריה דרך כביש 4 , ולבאים מכיוון צפון חיבור מכביש 5 לכיוון אם המושבות. כמו כן , קיים כביש 471 החדש אשר מקצר משמעותית את זמן הנסיעה מפ"ת לת"א.

בעתיד הקרוב נזכה להשלמת בניית גשר אם המושבות שנועד לחבר בין אזה"ת בני ברק לאזה"ת קרית אריה מה שיקל על עומסי התנועה בציר ז'בוטינסקי.

הגישה אל דרך אם המושבות תיעשה מכייון כביש 4 (צפון/דרום) ומשם לכיוון פתח תקווה - בני ברק.

נגישות קלה ונוספת הינה עצם קיומה של תחנת הרכבת הממוקמת בקרית אריה, ואשר מהווה יתרון לכלל החברות אשר עובדיהם מגיעים מרחבי הארץ .

כמו כן באיזור תחנת הרכבת קיימים בנייני משרדים ברמת גימור Class A + Class B אשר חלקם ממוקמים במרחק כ-10 דקות הליכה מתחנת הרכבת.

 

אופי משתמשי הקצה - משרדים בקרית אריה פ"ת

 

בקרית אריה ישנם מספר מתחמי הייטק המשלבים עשרות אלפי מ"ר של משרדים המאכלסים חברות הייטק המשתכנות באזור , ונותני שירותים לרבות משרדי עו"ד, רוא"ח ומקצועות חופשיים נוספים כדוגמת : IBM , גילת, טלדור, מגדל חברה לביטוח, ביטוח ישיר, דובק, טבע ,אינטל ,ווישי, EMC ואורקל.

נכון להיום, בקרית אריה, נפרשות אפשרויות אכלוס רבות המתאימות לכלל סוגי החברות הן מבחינת מתן מענה לקשת רחבה של טווחי מחירים וסוגי מבנים שונים המתאימים לצרכי החברות המשתכנות.
 

משרדים להשכרה בפ"ת

קרית אריה היא הבחירה הנכונה למחפשים משרדים להשכרה בפתח תקווה ומאפשרת נגישות קלה לעובדים, אם באמצעות הרכבת ואם באמצעות עורקי התחבורה המפותחים המקלים על צפיפות התנועה, מאפשרת לחברות רבות להתפתח ולהעסיק עובדים מכל רחבי הארץ וכן לפנות לקהל לקוחות רחב יותר. 
 

למאגר משרדים להשכרה לחץ - משרדים להשכרה בפתח תקווה