דף הבית » מדריך נדל"ן » מחירי משרדים להשכרה בפתח תקווה – קריית אריה
מחירי משרדים להשכרה בפתח תקווה – קריית אריה

מתחם קרית אריה ממוקם בצפון-מערב פתח תקווה על שטח של כ-5,000 דונם ומהווה את אחד מאזורי התעשייה וההייטק המרכזיים בישראל. שוק המשרדים בקרית אריה מאופיין בשילוב של מבני תעשייה (קלה וכבדה), מבני הייטק וכן בנייני משרדים. 

לחץ כאן למעבר למאגר המעודכן של משרדים להשכרה בקריית אריה

משרדים להשכרה בקרית אריה פ"ת

מחירי שכ"ד בבנייני משרדים בפתח תקווה מתחלקים לשלוש רמות של בניינים, אשר ההבדל המרכזי ביניהם הינו ברמת הגימור של הבניין ושטחיו הציבוריים וברמת השירותים המסופקים לדייריו.

  • בנייני משרדים ברמת Class A בקרית אריה 
    המאופיינים כבניינים מפוארים וייצוגיים אשר שטחי המשרדים הפנימיים שלהם מעוצבים ומפוארים. רמת ההשקעה הממוצעת בגמר של שטחי הפנים כ-1,800-2,500 ₪ למ"ר. ממוצע המחירים לבנייני משרדים ברמה זו הינו כ-70 ₪ למ"ר .

  • בנייני משרדים ברמת Class B
    הינם בנייני משרדים ברמת גימור סטנדרטית עד טובה , שמאופיינים בשטחי המשרדים הפנימיים בגובה השקעה של כ-1200-1800 ₪ למ"ר. ממוצע המחירים המבוקשים לבנייני משרדים מסוג זה הינו כ-54 ₪ למ"ר.

  • בנייני משרדים ברמת Class C
    הינם מבני משרדים להשכרה ברמת גימור סבירה אשר משרים סביבת עבודה נעימה לדייריו שמאופיינים בעיקר כנותני השירותים. ממוצע המחירים המבוקשים לבנייני משרדים מסוג זה הינו כ-50 ₪ למ"ר.
נגישות וגישה עבור משרדים בקרית אריה פ"ת


הגישה לאיזור התעשייה קרית אריה נוחה ומהירה הן לכיוון כביש 4 לכיוון צפון או דרום והן לדרך ז'בוטינסקי (פועל יוצא לתחבורה ציבורית רבה). כמו כן, קיימת נגישות דרך אם המושבות, דרך ראשית המחברת את שכונת אם המושבות בפתח תקווה דרך אזור התעשייה קריית אריה לאזור התעשייה הצפוני של בני ברק, קניון איילון ולרמת החייל. 

נגישות קלה ונוספת הינה עצם קיומה של תחנת הרכבת הממוקמת בקרית אריה, אשר מהווה יתרון לכלל החברות אשר עובדיהם מגיעים מרחבי הארץ.
באיזור תחנת הרכבת קיימים בנייני משרדים ברמת גימור Class A + Class B אשר חלקם ממוקמים במרחק כ-10 דקות הליכה מתחנת הרכבת.

 

אופי משתמשי הקצה - משרדים בקרית אריה פ"ת

בקרית אריה קיימים מספר מתחמים המשלבים עשרות אלפי מ"ר של משרדים המאכלסים חברות הייטק המשתכנות באזור, כמו כן גם נותני שירות לרבות משרדי עו"ד וראיית חשבון ומקצועות חופשיים נוספים כדוגמת : IBM, גילת, טלדור, מגדל חברה לביטוח, ביטוח ישיר, דובק, טבע ,אינטל ,ווישי, EMC ואורקל.

נכון להיום, בקרית אריה נפרשות אפשרויות אכלוס רבות המתאימות לכלל סוגי החברות מבחינת מתן מענה לקשת רחבה של טווחי מחירים וסוגי מבנים שונים המתאימים לצרכי החברות המשתכנות.
 

משרדים להשכרה בפ"ת

קרית אריה היא הבחירה הנכונה למחפשים משרדים להשכרה בפתח תקווה, המאפשרת נגישות קלה לעובדים, אם באמצעות הרכבת ואם באמצעות עורקי התחבורה המפותחים המקלים על צפיפות התנועה, מאפשרת לחברות רבות להתפתח ולהעסיק עובדים מכל רחבי הארץ וכן לפנות לקהל לקוחות רחב יותר. 
 

למאגר משרדים להשכרה בפתח תקווה לחץ - משרדים להשכרה בפתח תקווה