תיווך משרדים

דף הבית » תיווך משרדים
תיווך משרדים

 

תיווך משרדים ברחבי הארץ

 

תיווך משרדים הוא עולם ומלואו. בימינו יש היצע גבוה של משרדים באין ספור מקומות,  דרך מגדלי פאר, מרכזי הערים, אזורי תעשייה ומסחר, שכונות מגורים מצליחות ועוד. האפשרויות הרבות הופכות את המשימה למצוא משרד מתאים – למורכבת מתמיד.
על מנת למצוא משרד אשר יתאים לצרכיך, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע אשר זהו תחום עיסוקם. משרדים להשכרה בדרך כלל  מטופלים על ידי משרדי תיווך. חלק ממשרדי התיווך הם בעלי סניף אחד מקומי (היתרון שלהם הוא שבדרך כלל הם מכירים היטב את הנכסים באזור) וחלק הם סניפים של רשתות התיווך הגדולות (היתרון שלהם הוא הנגישות למידע מכל הארץ).
משרדי תיווך של ענף המשרדים מכירים את שוק המשרדים על בוריו. הם מעודכנים תמידית בנכסים הפנויים והמתפנים, במחירים המבוקשים של שכר הדירה ודמי הניהול. מכירים את בעלי הנכסים ויכולים להשגיג עבור השוכר את העסקה הטובה ביותר. בנוסף, יכול לסייע המתווך בהתאמת השטח לאופי בית העסק. בשל ניסיונו, יוכל להמליץ על גודל משרד רצוי, אופי חלוקת החלל על מנת שיתוכנן בצורה אופטימאלית ( חדרי עבודה, חדרים צוותים, חללי אופן ספייס) .
כדאי לדעת: חלק מהנכסים מוצגים בדרך כלל אצל משרד התיווך בבלעדיות, מה שלרוב מבטיח שהמתווך יעשה הכל כדי להצדיק את הבלעדיות ולמצוא משכיר מתאים לטווח ארוך.
טיפים חשובים:
1. כאשר אתם מחשבים את מחירי השכירות, שימו לב שחלק גדול מהמשרדים נמצאים כיום בתוך קומפלקס או בניין בו עובדת חברת ניהול שגובה סכום כסף לתחזוקה ברמה החודשית.
2. אל תלכו לראות את אותו משרד אם כמה מתווכים הציעו אותו - כדי שלא תשלמו עמלה כפולה. חשוב שתסגרו את נושא דמי התיווך מבעוד מועד, כדי שלא יהיו אי הבנות באשר לגובה התשלום ובאשר למימוש העסקה.
3. אם לא חתמתם על מסמך טרם ראיתם את המשרד - אתם לא חייבים לשלם דמי תיווך.
4. כדי לחסוך לעצמכם זמן וכאב ראש - הגדירו לכם מה אתם מחפשים בנכס, והסבירו בפירוט למתווך מה נחוץ לכם, כדי שלא תבזבזו זמן על נכסים לא מתאימים. היעזרו בניסיונו של המתווך כדי להגדיר את הדרישות.
5. אל תהססו לשאול את המתווך כל שאלה על הנכס . גם שאלות על מצב החשמל והצנרת הן לגיטימיות, כדי שלא תמצאו את עצמכם יושבים במשרד דולף או בחושך מוחלט.
נת"מ שירותי נדלן הינה מובילה בתחום הנדלן העסקי ומספקת ללקוחותיה שירות מקצעי בתחום תיווך משרדים. אם אתם מחפשים משרדים להשכרה בתל אביב, משרדים בהרצליה או בכל אזור אחר בארץ, או שיש לכם משרדים שאתם מעוניינים להשכיר, שווה לכם להכיר את חברת נת"מ שירותי נדל"ן – אחת החברות הוותיקות והמנוסות בישראל, שמציעה שירותי תיווך משרדים לחברות, עסקים, אנשים פרטיים ובעלי נכסים. מידע נוסף על החברה תוכלו למצוא באתר שלה.