מחסנים להשכרה

דף הבית » מחסנים להשכרה
מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה

חברות רבות בארץ זקוקות לשירותים של מציאת מחסנים להשכרה . חברות שעוסקות ביבוא מוצרים זקוקות למשל למקומות נוחים שבהם יוכלו לאחסן את המוצרים שלהם לפני שאלו מובלים לחנויות בארץ. חברות העוסקות ביצוא זקוקות למחסנים לאחסנת המוצרים בדרך לנמלים או לשדות התעופה.
מציאת מחסנים להשכרה היא לא עניין פשוט בעבור רוב החברות. באופן טבעי, החברות מתמקצעות בתחום העיסוק שלהן ולא בתחום הנדל"ן המסחרי. גם חברות אשר עוסקות בנושא באופן שוטף לא יכולות לרכוש את הידע הרב שנמצא אצל חברות נדל"ן מתמחות אשר עוסקות באופן שוטף בנושאים כמו מציאת מחסנים להשכרה.
ישנם סוגים רבים של מחסנים להשכרה אשר מיועדים לצרכים שונים. הם נבדלים זה מזה בפרמטרים שונים ובראשם הגודל שלהם. לעיתים ניתן למצוא מחסנים להשכרה בגודל קטן מאוד. אפילו 10 מ"ר, שמיועדים בד"כ לאנשים פרטיים או לחברות משפחתיות קטנות. יש גם מחסנים גדולים הרבה יותר שמגיעים לגודל של 500 מ"ר ואף יותר מכך. באופן טבעי, ככל ששטח המחסן גדול יותר, כך המחיר גבוה יותר.
בנוסף, נבדלים מחסנים להשכרה בשימושים השונים שניתן לעשות בהם. בחלק מהמחסנים לדוגמא, יש שטחי פריקה נוחים למשאיות, דלתות רחבות המיועדות לפריקה והעמסה, ודלתות שמשמשות לכניסה ויציאה במקרי חירום, דבר שמגביר את נוחות השימוש במחסנים הללו. ישנם גם מחסנים להשכרה שמשמשים כמשטחי עבודה. אלו מיועדים בד"כ לבעלי מלאכה זעירים כמו, נגרים, מסגריות וכו'.
סוג אחר של מחסנים להשכרה מיועד לשירותי לוגיסטיקה והם מאופיינים בעיקר בגובה הרב שלהם, דבר המאפשר שימוש פנימי במזלגים או מנופים ומאפשר לערום לגובה את המוצרים ולהוריד אותם כאשר יש צורך בכך. מטבע הדברים יש חשיבות רבה לנגישות התחבורתית אל המחסנים וליכולת להביא אליהם ולהוציא מהם סחורה בקלות.
נושאים חשובים נוספים הם הבטיחות, בעיקר בכל הקשור לשריפות וכן האבטחה מפני גניבות. בנוסף, יש להקפיד בעת בחירת מחסנים להשכרה שהם בנויים היטב, דבר שמאפשר הגנה מפני נזקים שקשורים למזג-האוויר.
חברת "נת"ם שירותי נדל"ן", מתמחה, בין השאר, במציאת מחסנים להשכרה בעבור לקוחותיה. מדובר בחברה בעלת מאגר נכסים גדול  שמתעדכן  בכל העת, ומאפשר לה להציע ללקוחותיה בכל רגע נתון את הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורם.
החברה מציעה בנוסף לשירותי מציאת מחסנים להשכרה, חבילה של שירותים מקיפים בתחומי משרדים להשכרה , האבטחה, הניקיון ועוד, ובכך מאפשרת לחברות עצמן להתעסק רק בתחום העיסקי המרכזי שלהן ללא צורך לדאוג לנושאי הנדל"ן האחסוני.