משרדים בתל אביב

דף הבית » משרדים תל אביב
משרדים תל אביב


למרות ההאטה המסתמנת במשק, שוק הנדל"ן העסקי בתל אביב וברמת גן ממשיך לשמור על רמה גבוהה של מחירים. כך עולה ממחקר חדש שערכה חברת נת"מ שירותי נדלן עסקי . המחקר בדק את המתרחש בכל הארץ בתחום משרדים להשכרה - ועסק בין השאר בשוק היוקרתי ביותר, זה של מרכז תל אביב ורמת גן, באזור הבורסה הסמוך לנתיבי איילון. הסקר בדק את מחיריהם של משרדים בתל אביב וברמת גן והשווה את התוצאות לסקרים קודמים.
עליית המחירים נמשכת – הקצב יורד
בקיץ 2011 רשמו מחירי השכירות במשרדים באזור זה עליה קלה בהשוואה לחורף 2011, בשיעור של 1.96%. יש לציין כי בחורף 2011 קצב העלייה שנרשם עמד על 5.7%, כך שמדובר בהאטה משמעותית למדי בקצב העלייה. המחיר הממוצע המבוקש למ"ר באזור זה עמד על 84.43 שקלים, בהשוואה ל-82.81 שקל בסקר הקודם שנערך. גם זו היא עליה מתונה יותר בהשוואה לזו שנמדדה בסקר הקודם.
אחוז האכלוס של משרדים תל אביב ובאזור רמת גן רשם ירידה קלה מאוד, לשיעור של 93.68%, בהשוואה לרמה של 93.76% בסקר הקודם. בחציון הקודם נמצאה בסקר מגמת עליה של 1.35% - כך שבשקלול של שני הנתונים הללו ניתן לומר כי השוק שומר בכללותו על יציבות מחירים, אך מגמת העלייה שנמדדה בחורף 2011 בהחלט הואטה.
משרדים בתל אביב – איפה הכי יקר?
עוד עולה מהסקר שערכה חברת נת"מ שירותי נדל"ן כי חברות רבות ממשיכות לחפש בימים אלה משרדים בתל אביב וברמת גן, בשטח גדול של יותר מ-2000 מ"ר. הבניינים אשר רושמים את אחוז האכלוס הגבוה ביותר בקיץ 2011 הם אלו אשר ממוקמים על דרך מנחם בגין בתל אביב – 97.71%. רמת האכלוס הנמוכה ביותר נרשמת במשרדים הממוקמים על ציר יגאל אלון בתל אביב על גבול גבעתיים – 81.71%.
רמת המחירים הגבוהה ביותר של משרדים בתל אביב ורמת גן נרשמת, כמו בסקרים קודמים, באזור בית המשפט היוקרתי והיא עומדת כעת על 110.05 שקלים למ"ר. אם אתם מחפשים משרדים בתל אביב שמחירי השכירות שבהם הם נמוכים יחסית בהשוואה לאזורים אחרים, שווה לכם לחפש משרדים להשכרה ברמת החייל, שרמת המחירים הממוצעת בה עומדת על 68.59 למ"ר. מדובר אמנם בעליה לעומת המחיר הממוצע שנרשם בסקר הקודם ועמד על 65.79 שקלים – אבל עדיין, אזור התעשייה של רמת החייל הוא כיום האזור הזול ביותר שבו ניתן למצוא משרדים בתל אביב ורמת גן.

למאגר משרדים להשכרה בתל אביב לחץ כאן